Pomagamy rozkręcić forum

Dział przeznaczony do ogłoszeń.
Awatar użytkownika
Świetlik
Administrator
Mieszkam w: Warszawa

07 paź 2017, 10:47

Hej wszystkim. Zgodnie z ustaleniami z Lutmarkiem chciałbym coś Wam przekazać. Nie wiem na ile to wypali ale.... fajnie by było gdybyśmy jakoś rozpropagowali forum, np. jeśli ktoś z was ma jakieś blogi własne strony www to wklejać link gdzieś na swojej stronie do naszego wspólnego forum.

Ponadto zapraszanie znajomych Tylko tych którzy tak jak my jarają się fotografią tradycyjną. Kurcze szkoda by było gdyby takie forum się zmarnowało.

Awatar użytkownika
Wyrolowany
Nowicjusz
Mieszkam w: Lubin
Imię: Robert

07 paź 2017, 10:50

Z  mojej strony możecie liczyć na pomoc. Zaraz zaczynam działać.

Awatar użytkownika
Kąś
Nowicjusz
Mieszkam w: Lublin
Imię: Mateusz

07 paź 2017, 11:21

Niestety nie znam zbyt wielu ludzi zajaranych fotografią analogową, ale ze swojej strony mogę zaproponować aktywność na forum i próbę ożywienia go trochę:). Jestem tu nowy, nie było mnie tu przed awarią, więc nie wiem ile ciekawych wątków straciliśmy, ale takie pustki póki co mogą dla niektórych być trochę zniechęcające.

Awatar użytkownika
Lutmark
Założyciel Forum
Mieszkam w: Łódź
Imię: Marcin

07 paź 2017, 11:26

takie pustki póki co mogą dla niektórych być trochę zniechęcające.
To prawda. No cóż zrobię wszystko aby forum znów ożyło. 

Awatar użytkownika
adam
Nowicjusz
Mieszkam w: Katowice

07 paź 2017, 12:23

Damy radę jeżeli tylko będziemy chcieć to to zrobimy. Trzeba tylko pisać najważniejsze to duży wartościowy content.

Awatar użytkownika
kliford
Nowicjusz
Imię: Wojtek

13 paź 2017, 12:12

A ja powiem tylko tyle, forum jest zaj....te i wróżę mu świetlaną przyszłość. Wszystko tutaj jest na swoim miejscu czyli tak, wygląd super, funkcjonalność, treść przyjdzie z czasem. Dodam również to iż przeniosłem się tutaj z innego forum także o tej tematyce. Nie podam adresu internetowego nie chcę robić kryptoreklamy. Powiem tylko tyle że ów forum z którego się przeniosłem nie pasuje mi z prostego powodu z chamstwa jakie tam jest, wielce robią problem że odpowiedzą na post. To ja dziękuje za takie forum wolę to.
A co do rozkręcenia tego forum to wszystko przyjdzie z czasem zapewniam was.

Zablokowany
  • Informacje