Zasady wyróżnionych zdjęć

W każdy piątek wyróżniamy 3 zdjęcia - zapraszamy do zabawy!
Awatar użytkownika
Lutmark
Założyciel Forum
Mieszkam w: Łódź
Imię: Marcin

23 paź 2017, 10:44

Zabawę zaczynamy zawsze w każdy poniedziałek a kończymy w piątek, werdyktem czyje zdjęcie i jakie wygrało.

- Jak podejmujemy werdykt.
- 1. Werdykt podejmowany jest poprzez utworzenie ankiety. Po czym każdy autor zdjęć zostanie jego "nazwa użytkownika" dodana do ankiety gdzie każdy użytkownik będzie mógł zagłosować na biorących udział użytkowników w zabawie.

- Jak dołączyć do zabawy?
- 1. Do zabawy może dołączyć każdy. Wrzucacie tylko 1 zdjęcie według Was najlepsze (prowadźcie selekcję) do odpowiednich działów tj. zdjęcie portretowe do działu "Portret" z tym że zawsze w polu temat należy rozpocząć nazwę tematu tagiem czyli np. publikując zdjęcie w dziale Reportaż zaczynacie używając tag [Foto wyróżnione].

- Co z wyróżnionym zdjęciem?
- 1. Zdjęcie wyróżnione zawiśnie na naszym fan page jako zdjęcie w tle i będzie tam przez 1 tydzień aż do kolejnej zabawy.

Jeżeli jest coś nie jasne w tym co napisałem poprawcie mnie lub napiszcie swoje uwagi i pomysły na inne zasady.

Awatar użytkownika
baronWarsaw
Nowicjusz
Mieszkam w: Warszawa-Mokotów
Imię: Wojciech

23 paź 2017, 11:47

Dla mnie wszystko jest jasne.

Zablokowany
  • Informacje